Sekcje


slider6

 PSZCZYŃSKA SZTUKA WALKI,     CHAN SHAOLIN SI & DJU SU KUNG FU,     COMBAT,     SYSTEMA

 

 

 


Warszawa – Białołęka | kontakt: 507 135 006

Szkoła Podstawowa nr 112- ul. Zaułek 34

Grupa dzieci:
Zajęcia odbywają się w:
– środy od 18.30. do 19.30 i piątki od godz.18.30. do 19.30

Grupa młodzieży i dorosłych:
Zajęcia odbywają się w:
– środa od 18.30. do 20.00 i piątki od godz.18.30. do 20.00

 


Warszawa – Praga Pół. kontakt:  739 098 871

Szkoła Podstawowa nr 258, ul. Namysłowska 1
Grupa dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Treningi odbywają się w:
– wtorki i czwartki od godz.19.00

 


Warszawa – Powiśle | kontakt: 512 271 756

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8, ul. Koźmińska 7
Grupa dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Treningi odbywają się w:
– wtorki od godz.18.00. do 19.30 i czwartki od godz. 18.00. do 19.30

 


Zielonka k/Warszawy | kontakt: 507 135 006

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Powstańców 3

Grupa dzieci:
Zajęcia odbywają się w:
– poniedziałki od 18.00. do 19.00 i czwartki od godz.18.00. do 19.00

Grupa młodzieży i dorosłych:
Zajęcia odbywają się w:
– poniedziałki od 18.00. do 19.30 i czwartki od godz.18.00. do 19.30

 


Ząbki k/Warszawy | Kontakt: 609 625 656

Gimnazjum nr 2; ul. Batorego 37

Grupa dzieci:
Zajęcia odbywają się w:
– poniedziałki od 18.30. do 19.30 i środy od godz.18.30. do 19.30

Grupa młodzieży i dorosłych:
Zajęcia odbywają się w:
– poniedziałki od 18.30. do 19.30 i środy od godz.18.30 do 19.30


Warszawa – Rembertów, kontakt: 668 559 565

Akademia Sztuki Wojennej, ul. Chruściela 103,

Grupa dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Termin: piątki, godz. 20.00


Warszawa – Ursynów | Kontakt: 609 625 656

Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, ul. Marii Grzegorzewskiej 10

 

Grupa dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Termin: środa, godz. 20.30


SYSTEMA – Rosyjska sztuka walki

Koszulka22-2

Zielonka k/Warszawy,  kontakt: 507 135 006 lub 602 461 091

Sala treningowa przy biurowcu „MARCEL” ul. Wyszyńskiego 11

– poniedziałek godz. 20.00
– czwartek godz. 20.00

 


 Warszawa – Praga Płn., kontakt:  739 098 871

Szkoła Podstawowa nr 258, ul. Namysłowska 1
Grupa dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Treningi odbywają się w:
– wtorki i czwartki od godz.19.00


Warszawa – Wesoła,  kontakt:  739 098 871

Champion Club , ul.  Trakt Brzeski  62A
Grupa dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Treningi odbywają się w:

– wtorki od godz. 20.45
– czwartki od godz. 20.45


 

 Warszawa – Białołęka, kontakt: 507 135 006 lub 512 271 756

Szkoła Podstawowa nr 112- ul. Zaułek 34

Treningi odbywają się w:

– poniedziałek od godz. 20.30 (mała sala gimnastyczna)

– środa od godz. 20.00 (duża sala gimnastyczna)


Warszawa – Powiśle,  kontakt: 512 271 756

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8, ul. Koźmińska 7
Grupa dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Treningi odbywają się w:
– wtorki od godz.18.00. do 19.30 i czwartki od godz. 18.00. do 19.30


Bobrowniki k/Łowicza, kontakt: 514 875 769

Szkoła Podstawowa w Bobrownikach (Bobrowniki 126)

Wtorki 19:00-20:30
Piątki 19:00-20:30